Tagasi

Eesti suurim pitsakett Peetri Pizza avas Riia kesklinnas oma esimese restorani Lätis ning plaanib laieneda ka Leedu turule.

Oktoobri algusest tegutseb Riia kesklinnas Vabaduse tänaval Läti esimene Peetri Pizza & Pasta restoran, kus valmivad originaalretseptide järgi Eesti populaarseimad pitsad. Uus restoran töötab frantsiisilepingu alusel.

„Eestis oleme suurimad ja nüüd on meil ambitsioon kasvada ka kogu Baltikumi suurimaks restoranide ketiks,“ ütles Peetri Pizza juht Marko Pleiats. Lähima viie aasta jooksul soovitakse Lätis avada veel ligi 10 restorani ning vaadatakse juba ka Leedu suunas.

Pleiatsi sõnul on viimastel nädalatel mitmed kaubanduskeskused Lätis kutsunud neid endale rentnikuks. „Eestit külastavad lätlased juba teavad meie kaubamärki,“ lisas ta.

Kuna lätlased eelistavad rohkem restoranis kohapeal süüa, on sealne Peetri Pizza keskmisest suurem – 80 ruutmeetrit ning pakub menüüs lisaks ka pastat. Pleiatsi sõnul on neil ka Eestis kuus restorani, kus serveeritakse lisaks pitsadele ka pastasid.